Christian Atsu

2023 - 2 - 6

Post cover
Image courtesy of "Aftenposten"

Tyrkiske medier: Tidligere Premier League-spiller Christian Atsu ... (Aftenposten)

Den ghanesiske fotballspilleren Christian Atsu (31) skal være en av de savnede etter jordskjelvet i Tyrkia.

Våre tanker og bønner er hos Christian Atsu og våre brødre og søstre i Tyrkia og Syria. «Vi ber for Christian Atsu og ofrene for jordskjelvet i Tyrkia og Syria. Den ghanesiske fotballspilleren Christian Atsu (31) skal være en av de savnede etter jordskjelvet i Tyrkia.

Post cover
Image courtesy of "Nettavisen"

Tidligere Premier League-spiller savnet etter jordskjelv (Nettavisen)

Den tidligere Chelsea-, Newcastle- og Everton-spilleren Christian Atsu er meldt savnet etter jordskjelvet som rammet Tyrkia og Syria mandag.

I tillegg skal 2818 bygninger være ødelagt i skjelvet. I Tyrkia er minst 912 personer døde, og flere enn 5000 personer er skadd i skjelvet. Totalt skal nær 1800 personer være omkommet i jordskjelvet, melder myndighetene i landet.

Klubbtopp om savnet fotballspiller etter jordskjelvet: – Han er fortsatt ... (NRK)

Den tidligere Premier League-spilleren Christian Atsu er savnet etter jordskjelvet i Tyrkia og Syria, opplyser visepresidenten i klubben hans.

Christian Atsu spilte for Newcastle og Everton i Premier League. – Christian Atsu og Taner Savut er fortsatt i ruinene, sa klubbens visepresident Mustafa Ozat til den tyrkiske TV-stasjonen Play Spor. Den tidligere Premier League-spilleren Christian Atsu er savnet etter jordskjelvet i Tyrkia og Syria, opplyser visepresidenten i klubben hans.

Post cover
Image courtesy of "VG Nå"

Tidligere Premier League-spiller skal være savnet etter jordskjelvet (VG Nå)

Den ghanesiske fotballspilleren Christian Atsu (31) skal være en av de savnede etter jordskjelvet i Tyrkia.

Våre tanker og bønner er hos Christian Atsu og våre brødre og søstre i Tyrkia og Syria. «Vi ber for Christian Atsu og ofrene for jordskjelvet i Tyrkia og Syria. – Christian Atsu og Taner Savut er fortsatt i ruinene, sa klubbens visepresident Mustafa Ozat til den tyrkiske TV-stasjonen Play Spor mandag kveld.

Post cover
Image courtesy of "Bergens Tidende"

Tidligere Premier League-spiller Christian Atsu skal være savnet ... (Bergens Tidende)

Den ghanesiske fotballspilleren Christian Atsu (31) skal være en av de savnede etter jordskjelvet i Tyrkia.

Våre tanker og bønner er hos Christian Atsu og våre brødre og søstre i Tyrkia og Syria. «Vi ber for Christian Atsu og ofrene for jordskjelvet i Tyrkia og Syria. – Christian Atsu og Taner Savut er fortsatt i ruinene, sa klubbens visepresident Mustafa Ozat til den tyrkiske TV-stasjonen Play Spor mandag kveld.

Post cover
Image courtesy of "MSN"

Tidligere Premier League-spiller savnet etter jordskjelv (MSN)

Den tidligere Chelsea-, Newcastle- og Everton-spilleren Christian Atsu er meldt savnet etter jordskjelvet som rammet Tyrkia og Syria mandag.

Post cover
Image courtesy of "VG Nå"

Hatayspor bekrefter: Christian Atsu funnet i ruinene (VG Nå)

Den ghanesiske fotballspilleren Christian Atsu (31) er blitt fraktet ut av ruinene etter jordskjelvet i Tyrkia. Det bekrefter Hatayspor-talsperson Mustafa ...

Den tidligere Vålerenga-spilleren Sam Adekugbe er lagkameraten til Atsu i Hatayspor. Hatayspor er dypt påvirket. Han er skadet.

Klubben bekrefter: Atsu funnet i livet – sportsdirektøren er fortsatt i ... (NRK)

Sent mandag kveld ble det bekreftet at den tidligere Premier League-spilleren Christian Atsu var funnet og fraktet til sykehus etter jordskjelvet i Tyrkia.

Klubbtopp om savnet fotballspiller etter jordskjelvet: – Han er fortsatt ... (Nettavisen)

Den tidligere Premier League-spilleren Christian Atsu er savnet etter jordskjelvet i Tyrkia og Syria, opplyser visepresidenten i klubben hans.

Våre tanker går fortsatt til alle som er berørt av jordskjelvene i Tyrkia og Syria», skriver Atsus tidligere klubb Everton i sine kanaler. «Vi er lettet over å høre at Christian Atsu er funnet og er i bedring på sykehus. Det ghanesiske fotballforbundet opplyser også tirsdag at det har fått informasjon om at Atsu er reddet.

Klubbtopp om savnet fotballspiller etter jordskjelvet: – Han er fortsatt ... (ABC Nyheter)

Den tidligere Premier League-spilleren Christian Atsu er savnet etter jordskjelvet i Tyrkia og Syria, opplyser visepresidenten i klubben hans.

Christian Atsu spilte for Newcastle og Everton i Premier League. Ghaneseren Hatayspor i september. Fotballprofilen, som blant annet har spilt for Newcastle, ble matchvinner da det tyrkiske topplaget Hatayspor søndag kveld slo Kasimpasa 1-0.

Post cover
Image courtesy of "ABC Nyheter"

Hürriyet: Savnet fotballspiller funnet i live etter jordskjelvet (ABC Nyheter)

Tidligere Premier League-spiller Christian Atsu skal være reddet ut av ruinene i en sammenrast bygning etter jordskjelvet som rammet Tyrkia og Syria.

Våre tanker går fortsatt til alle som er berørt av jordskjelvene i Tyrkia og Syria», skriver Atsus tidligere klubb Everton i sine kanaler. «Vi er lettet over å høre at Christian Atsu er funnet og er i bedring på sykehus. [Hürriyet](https://www.hurriyet.com.tr/sporarena/hataysporda-endiseli-bekleyis-suruyor-christian-atsudan-guzel-haber-taner-savut-hala-enkaz-altinda-42216212) og journalisten Yağız Sabuncuoğlu melder at Atsu skal ha blitt reddet ut av ruinene i en by i Hatay-provinsen etter at det voldsomme jordskjelvet rammet natt til mandag.

Post cover
Image courtesy of "Nettavisen"

Hürriyet: Savnet fotballspiller funnet i live etter jordskjelvet (Nettavisen)

Tidligere Premier League-spiller Christian Atsu skal være reddet ut av ruinene i en sammenrast bygning etter jordskjelvet som rammet Tyrkia og Syria.

Våre tanker går fortsatt til alle som er berørt av jordskjelvene i Tyrkia og Syria», skriver Atsus tidligere klubb Everton i sine kanaler. «Vi er lettet over å høre at Christian Atsu er funnet og er i bedring på sykehus. Det ghanesiske fotballforbundet opplyser også tirsdag at det har fått informasjon om at Atsu er reddet.

Post cover
Image courtesy of "Nettavisen"

Hürriyet: Savnet fotballspiller funnet i live etter jordskjelvet (Nettavisen)

Tidligere Premier League-spiller Christian Atsu skal være reddet ut av ruinene i en sammenrast bygning etter jordskjelvet som rammet Tyrkia og Syria.

Våre tanker går fortsatt til alle som er berørt av jordskjelvene i Tyrkia og Syria», skriver Atsus tidligere klubb Everton i sine kanaler. «Vi er lettet over å høre at Christian Atsu er funnet og er i bedring på sykehus. Det ghanesiske fotballforbundet opplyser også tirsdag at det har fått informasjon om at Atsu er reddet.

Post cover
Image courtesy of "Bergens Tidende"

Tyrkiske medier: Tidligere Premier League-spiller Christian Atsu ... (Bergens Tidende)

Den ghanesiske fotballspilleren Christian Atsu (31) skal være en av de savnede etter jordskjelvet i Tyrkia.

Våre tanker og bønner er hos Christian Atsu og våre brødre og søstre i Tyrkia og Syria. «Vi ber for Christian Atsu og ofrene for jordskjelvet i Tyrkia og Syria. – Christian Atsu og Taner Savut er fortsatt i ruinene, sa klubbens visepresident Mustafa Ozat til den tyrkiske TV-stasjonen Play Spor mandag kveld.

Atsu funnet i live - sportsdirektør fortsatt savnet (TV 2)

Hatayspors sportsdirektør, Taner Savut (48) , er fortsatt ikke funnet etter jordskjelvet i grenseområdene mellom Tyrkia og Syria. Spiller Christian Atsu ...

Galatasaray-keeper Ismail Cipe (28) , er tilsynelatende én av de som bidrar i hjelpearbeidet. De er begge tidligere Haugesund-spillere, og spiller nå i den tyrkiske toppdivisjonen. Jeg og Jonas med familie kommer hjem, men det er usikkert hvor lenge det blir. Én av de som letes etter er Taner Savut. Det var som en krigstilstand, jevnet med bakken, fortelles det. – Christian Atsu er tatt ut av ruinene.

Post cover
Image courtesy of "Radio Haugaland"

Hürriyet: Savnet fotballspiller funnet i live etter jordskjelvet (Radio Haugaland)

Tidligere Premier League-spiller Christian Atsu skal være reddet ut av ruinene i en sammenrast bygning etter jordskjelvet som rammet Tyrkia og Syria. Av NTB | ...

Våre tanker går fortsatt til alle som er berørt av jordskjelvene i Tyrkia og Syria», skriver Atsus tidligere klubb Everton i sine kanaler. [Hürriyet ](https://www.hurriyet.com.tr/sporarena/hataysporda-endiseli-bekleyis-suruyor-christian-atsudan-guzel-haber-taner-savut-hala-enkaz-altinda-42216212)og journalisten Yağız Sabuncuoğlu melder at Atsu skal ha blitt reddet ut av ruinene i en by i Hatay-provinsen etter at det voldsomme jordskjelvet rammet natt til mandag. Tidligere Premier League-spiller Christian Atsu skal være reddet ut av ruinene i en sammenrast bygning etter jordskjelvet som rammet Tyrkia og Syria.

Explore the last week